Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 2D 100x100 kątowa
Zdjęcia 3 |
New Trendy New Soleo 2D 100x100 K-0410 |
|
Pokryty szkłem Active Shield. Uszczelki magnetyczne. Zawiasy z mechanizmem podnoszenia.
Paleta sprzedawana osobno.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog New Trendy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele New Trendy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup New Trendy New Soleo 2D 100x100 kątowa
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 100x100 kwadratowa chro | 3 609 zł |
NEW TRENDY K-0410 NEW TRENDY K-0410 kabina NEW SOLEO 2D kwadratowa 100x100 | 3 519 zł |
New Trendy New Soleo 100x100x195 cm kabina kwadratowa przejrzyste K-0410 Z | 3 519 zł |
Modyfikacje New Trendy New Soleo 2D
Ceny na New Trendy New Soleo 2D |
---|---|---|---|---|
New Trendy New Soleo 2D 90x90 kątowa | od 3 455 zł | 5 oferty | ||
New Trendy New Soleo 2D 90x100 lewa / prawa | od 3 443 zł | 3 oferty | ||
New Trendy New Soleo 2D 100x100 kątowa | od 3 519 zł | 3 oferty | ||
New Trendy New Soleo 2D 100x120 lewa / prawa | od 3 668 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Soleo 2D 120x120 kątowa | od 3 816 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →