Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 2D 120x120 kątowa
Zdjęcia 3 |
New Trendy New Soleo 2D 120x120 K-0411 |
|
Pokryty szkłem Active Shield. Pętle wahadłowe. Zawiasy z mechanizmem podnoszenia.
Paleta jest kupowana osobno. Możliwość montażu z paletą lub bez.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog New Trendy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele New Trendy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup New Trendy New Soleo 2D 120x120 kątowa
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 120x120 kwadratowa chro | 3 913 zł |
NEW TRENDY K-0414 NEW TRENDY K-0414 kabina NEW SOLEO 2D kwadratowa 120x120 | 3 816 zł |
New Trendy New Soleo 120x120x195 cm kabina kwadratowa przejrzyste K-0414 Z | 3 816 zł |
New Trendy New Soleo Kabina prysznicowa prostokątna 120x120x195 cm z powło | 3 816 zł |
Modyfikacje New Trendy New Soleo 2D
Ceny na New Trendy New Soleo 2D |
---|---|---|---|---|
New Trendy New Soleo 2D 90x90 kątowa | od 3 455 zł | 5 oferty | ||
New Trendy New Soleo 2D 90x100 lewa / prawa | od 3 443 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Soleo 2D 100x100 kątowa | od 3 519 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Soleo 2D 100x120 lewa / prawa | od 3 668 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Soleo 2D 120x120 kątowa | od 3 816 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →