Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 90x80
Zdjęcia 10 |
New Trendy New Soleo 90x80 K-0394 |
|
Kabina prysznicowa z pojedynczymi drzwiami otwieranymi do wewnątrz i na zewnątrz. Uniwersalna instalacja w lewym lub prawym rogu. Pokryty szkłem Active Shield.
Paleta sprzedawana osobno.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog New Trendy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele New Trendy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup New Trendy New Soleo 90x80
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 90x80 prostokątna czarn | 3 424 zł |
NEW TRENDY K-0541 KABINA NEW SOLEO BLACK PROSTOKąTNA U 90x80x195 CZYSTE 6m | 3 339 zł |
Kabina prysznicowa prostokątna 90x80 K-0541 New Soleo Black New Trendy RAB | 3 339 zł |
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 90x80 prostokątna chrom | 3 014 zł |
NEW TRENDY K-0394 kabina NEW SOLEO prostokątna 90x80x195 czyste 6mm Active | 2 862 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje New Trendy New Soleo
Ceny na New Trendy New Soleo |
---|---|---|---|---|
New Trendy New Soleo 90x80 | od 2 862 zł | 8 oferty | ||
New Trendy New Soleo 90x90 | od 3 093 zł | 9 oferty | ||
New Trendy New Soleo 90x100 | od 3 087 zł | 8 oferty | ||
New Trendy New Soleo 100x80 | od 3 093 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Soleo 100x90 | od 3 087 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Soleo 100x100 | od 3 163 zł | 5 oferty | ||
New Trendy New Soleo 110x80 | od 3 087 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Soleo 110x90 | od 3 163 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Soleo 110x100 | od 3 236 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Soleo 120x80 | od 3 388 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Soleo 120x90 | od 3 465 zł | 7 oferty | ||
New Trendy New Soleo 120x100 | od 3 928 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →