Душова кабіна New Trendy New Soleo 80x90
Фото 5 |
New Trendy New Soleo 80x90 D-0141A/D-0087B |
|
Універсальна установка в лівий або правий кут. З покриттям скла Active Shield.
Піддон купується окремо. Модель New Trendy New Soleo 90x100 D-0142a/D-0088B має косий стабілізатор, а модель New Trendy New Soleo 90x100 D-0142a / D-0088b-WP паралельний.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог New Trendy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі New Trendy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити New Trendy New Soleo 80x90
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 90x80 prostokątna chrom | 2 891 zł |
NEW TRENDY D-0231A/D-0114B-WP kabina NEW SOLEO BLACK prostokątna uchylne 9 | 3 469 zł |
Kabina prostokątna 90x80 D-0231A/D-0114B-WP New Soleo Black New Trendy RAB | 3 469 zł |
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 90x80 prostokątna czarn | 3 558 zł |
NEW TRENDY D-0231A/D-0114B kabina NEW SOLEO BLACK prostokątna uchylne 90x8 | 3 142 zł |
ще 9 пропозицій
Модификації New Trendy New Soleo
Ціни на New Trendy New Soleo |
---|---|---|---|---|
New Trendy New Soleo 70x70 | від 2 657 zł | 3 пропозиції | ||
New Trendy New Soleo 70x80 | від 2 597 zł | 5 пропозицій | ||
New Trendy New Soleo 70x90 | від 2 671 zł | 5 пропозицій | ||
New Trendy New Soleo 70x100 | від 2 966 zł | 3 пропозиції | ||
New Trendy New Soleo 80x70 | від 2 971 zł | 1 пропозиція | ||
New Trendy New Soleo 80x80 | від 2 671 zł | 6 пропозицій | ||
New Trendy New Soleo 80x90 | від 2 745 zł | 14 пропозицій | ||
New Trendy New Soleo 80x100 | від 3 039 zł | 3 пропозиції | ||
New Trendy New Soleo 90x70 | від 2 671 zł | 5 пропозицій | ||
New Trendy New Soleo 90x80 | від 2 745 zł | 4 пропозиції | ||
New Trendy New Soleo 90x90 | від 2 971 zł | 5 пропозицій | ||
New Trendy New Soleo 90x100 | від 2 892 zł | 4 пропозиції | ||
New Trendy New Soleo 100x70 | від 2 891 zł | 3 пропозиції | ||
New Trendy New Soleo 100x80 | від 2 821 zł | 5 пропозицій | ||
New Trendy New Soleo 100x90 | від 2 892 zł | 6 пропозицій | ||
New Trendy New Soleo 100x100 | від 2 966 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →