Душова кабіна New Trendy New Soleo 100x90
Фото 4 |
New Trendy New Soleo 100x90 D-0141A/D-0089B |
|
Універсальна установка в лівий або правий кут. З покриттям скла Active Shield.
Піддон купується окремо. Модель New Trendy New Soleo 90x100 D-0142a/D-0088B має косий стабілізатор, а модель New Trendy New Soleo 90x100 D-0142a / D-0088b-WP паралельний.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог New Trendy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі New Trendy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити New Trendy New Soleo 100x90
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 90x100 prostokątna chro | 3 045 zł |
NEW TRENDY D-0141A/D-0089B kabina NEW SOLEO prostokątna 90x100x195 czyste | 2 892 zł |
Kabina prysznicowa 90x100 D-0141A/D-0089B New Soleo New Trendy RABAT10WSKL | 2 892 zł |
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 90x100 prostokątna chro | 3 194 zł |
NEW TRENDY D-0141A/D-0089B-WP NEW TRENDY D-0141A/D-0089B-WP kabina NEW SOL | 3 114 zł |
New Trendy New Soleo 90x100x195 cm kabina wspornik skośny przejrzyste D-01 | 2 892 zł |
New Trendy New Soleo 90x100x195 cm kabina wspornik krzyżowy przejrzyste D- | 3 114 zł |
Модификації New Trendy New Soleo
Ціни на New Trendy New Soleo |
---|---|---|---|---|
New Trendy New Soleo 70x70 | від 2 657 zł | 4 пропозиції | ||
New Trendy New Soleo 70x80 | від 2 597 zł | 6 пропозицій | ||
New Trendy New Soleo 70x90 | від 2 671 zł | 6 пропозицій | ||
New Trendy New Soleo 70x100 | від 2 745 zł | 6 пропозицій | ||
New Trendy New Soleo 80x70 | від 2 597 zł | 4 пропозиції | ||
New Trendy New Soleo 80x80 | від 2 813 zł | 2 пропозиції | ||
New Trendy New Soleo 80x90 | від 2 745 zł | 13 пропозицій | ||
New Trendy New Soleo 80x100 | від 2 821 zł | 6 пропозицій | ||
New Trendy New Soleo 90x70 | від 2 671 zł | 4 пропозиції | ||
New Trendy New Soleo 90x80 | від 2 745 zł | 5 пропозицій | ||
New Trendy New Soleo 90x90 | від 2 971 zł | 6 пропозицій | ||
New Trendy New Soleo 90x100 | від 2 892 zł | 7 пропозицій | ||
New Trendy New Soleo 100x70 | від 2 891 zł | 4 пропозиції | ||
New Trendy New Soleo 100x80 | від 2 821 zł | 6 пропозицій | ||
New Trendy New Soleo 100x90 | від 2 892 zł | 7 пропозицій | ||
New Trendy New Soleo 100x100 | від 2 966 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →