Душова кабіна New Trendy New Soleo 90x70
Фото 4 |
New Trendy New Soleo 90x70 D-0139A/D-0088B |
|
Універсальна установка в лівий або правий кут. З покриттям скла Active Shield.
Піддон купується окремо. Модель New Trendy New Soleo 100x70 D-0139a/D-0089B має косий стабілізатор, а модель New Trendy New Soleo 100x70 D-0139a/D-0089b-WP паралельний.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог New Trendy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі New Trendy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити New Trendy New Soleo 90x70
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 70x90 prostokątna chrom | 3 045 zł |
NEW TRENDY D-0139A/D-0088B kabina NEW SOLEO prostokątna 70x90x195 czyste 6 | 2 671 zł |
New Trendy New Soleo 70x90x195 cm kabina wspornik skośny przejrzyste D-013 | 2 671 zł |
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 70x90 prostokątna chrom | 2 813 zł |
Модификації New Trendy New Soleo
Ціни на New Trendy New Soleo |
---|---|---|---|---|
New Trendy New Soleo 70x70 | від 2 657 zł | 4 пропозиції | ||
New Trendy New Soleo 70x80 | від 2 597 zł | 6 пропозицій | ||
New Trendy New Soleo 70x90 | від 2 671 zł | 6 пропозицій | ||
New Trendy New Soleo 70x100 | від 2 745 zł | 6 пропозицій | ||
New Trendy New Soleo 80x70 | від 2 597 zł | 4 пропозиції | ||
New Trendy New Soleo 80x80 | від 2 813 zł | 2 пропозиції | ||
New Trendy New Soleo 80x90 | від 2 745 zł | 13 пропозицій | ||
New Trendy New Soleo 80x100 | від 2 821 zł | 6 пропозицій | ||
New Trendy New Soleo 90x70 | від 2 671 zł | 4 пропозиції | ||
New Trendy New Soleo 90x80 | від 2 745 zł | 5 пропозицій | ||
New Trendy New Soleo 90x90 | від 2 971 zł | 6 пропозицій | ||
New Trendy New Soleo 90x100 | від 2 892 zł | 7 пропозицій | ||
New Trendy New Soleo 100x70 | від 2 891 zł | 4 пропозиції | ||
New Trendy New Soleo 100x80 | від 2 821 zł | 6 пропозицій | ||
New Trendy New Soleo 100x90 | від 2 892 zł | 7 пропозицій | ||
New Trendy New Soleo 100x100 | від 2 966 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →