Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 90x120
Zdjęcia 7 |
New Trendy New Soleo 90x120 K-0344 |
|
Pokryty szkłem Active Shield (warstwa ochronna wypełniająca mikroskopijne nierówności. Dzięki temu krople wody łatwiej spływają, nie osadzają się na powierzchni i nie pozostawiają śladów kamienia).
Szerokość drzwi wahadłowych wynosi 54 centymetry. Paleta jest kupowana osobno. Drzwi otwierają się na zewnątrz i do wewnątrz (180 stopni). Regulacja profilu pozwala wyrównać nierówności ścian, dzięki czemu montaż jest szybszy.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog New Trendy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele New Trendy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup New Trendy New Soleo 90x120
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 90x195 walk-in czarna u | 2 997 zł |
NEW TRENDY K-0782 Kabina prysznicowa NEW SOLEO BLACK walk-in 90x195 szkło | 2 846 zł |
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 90x195 walk-in chrom K- | 2 653 zł |
Modyfikacje New Trendy New Soleo
Ceny na New Trendy New Soleo |
---|---|---|---|---|
New Trendy New Soleo 70x120 | od 2 375 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Soleo 80x120 | od 2 448 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Soleo 90x120 | od 2 653 zł | 3 oferty | ||
New Trendy New Soleo 100x120 | od 2 592 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →