Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 110x80
Zdjęcia 10 |
New Trendy New Soleo 110x80 K-0400 |
|
Kabina prysznicowa z pojedynczymi drzwiami otwieranymi do wewnątrz i na zewnątrz. Uniwersalna instalacja w lewym lub prawym rogu. Pokryty szkłem Active Shield.
Paleta sprzedawana osobno.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog New Trendy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele New Trendy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup New Trendy New Soleo 110x80
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 110x80 prostokątna chro | 3 087 zł |
NEW TRENDY K-0547 kabina NEW SOLEO BLACK prostokątna uchylne 110x80x195 cz | 3 486 zł |
New Trendy New Soleo Black 110x80x195 cm kabina prostokątna przejrzyste K- | 3 486 zł |
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 110x80 prostokątna czar | 3 575 zł |
Modyfikacje New Trendy New Soleo
Ceny na New Trendy New Soleo |
---|---|---|---|---|
New Trendy New Soleo 90x80 | od 2 862 zł | 8 oferty | ||
New Trendy New Soleo 90x90 | od 2 937 zł | 9 oferty | ||
New Trendy New Soleo 90x100 | od 3 010 zł | 8 oferty | ||
New Trendy New Soleo 100x80 | od 3 093 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Soleo 100x90 | od 3 010 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Soleo 100x100 | od 3 084 zł | 5 oferty | ||
New Trendy New Soleo 110x80 | od 3 087 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Soleo 110x90 | od 3 163 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Soleo 110x100 | od 3 236 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Soleo 120x80 | od 3 304 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Soleo 120x90 | od 3 379 zł | 7 oferty | ||
New Trendy New Soleo 120x100 | od 3 452 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →