Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 90x100
Zdjęcia 4 |
New Trendy New Soleo 90x100 D-0142A/D-0088B |
|
Uniwersalna instalacja w lewym lub prawym rogu. Z powłoką ze szkła Active Shield.
Paleta sprzedawana osobno. New Trendy New Soleo 80x100 D-0142A / D-0087B posiada stabilizator skośny, natomiast New Trendy New Soleo 80x100 D-0142A / D-0087B-WP posiada stabilizator równoległy.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog New Trendy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele New Trendy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup New Trendy New Soleo 90x100
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 100x90 prostokątna chro | 3 045 zł |
NEW TRENDY D-0142A/D-0088B kabina NEW SOLEO prostokątna 100x90x195 czyste | 2 892 zł |
Kabina prysznicowa 100x90 D-0142A/D-0088B New Soleo New Trendy RABAT10WSKL | 2 892 zł |
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 100x90 prostokątna chro | 3 194 zł |
New Trendy New Soleo 100x90x195 cm kabina wspornik skośny przejrzyste D-01 | 2 892 zł |
Modyfikacje New Trendy New Soleo
Ceny na New Trendy New Soleo |
---|---|---|---|---|
New Trendy New Soleo 70x70 | od 2 523 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Soleo 70x80 | od 2 597 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Soleo 70x90 | od 2 671 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Soleo 70x100 | od 2 891 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Soleo 80x70 | od 2 597 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Soleo 80x80 | od 2 671 zł | 7 oferty | ||
New Trendy New Soleo 80x90 | od 2 745 zł | 13 oferty | ||
New Trendy New Soleo 80x100 | od 2 971 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Soleo 90x70 | od 2 671 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Soleo 90x80 | od 2 745 zł | 5 oferty | ||
New Trendy New Soleo 90x90 | od 2 971 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Soleo 90x100 | od 2 892 zł | 5 oferty | ||
New Trendy New Soleo 100x70 | od 2 891 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Soleo 100x80 | od 2 821 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Soleo 100x90 | od 2 892 zł | 5 oferty | ||
New Trendy New Soleo 100x100 | od 2 966 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →