Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 2D 90x100 lewa / prawa
Zdjęcia 4 | 3 290 zł Kup! New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 90x100 prostokątna chroKomfort.plDostawa: w Polsce Złóż skargę |
New Trendy New Soleo 2D 90x100 D-0141A/D-0142A |
|
Pokryty szkłem Active Shield. Pętle wahadłowe. Zawiasy z mechanizmem podnoszenia.
Paleta jest kupowana osobno. Możliwość montażu z paletą lub bez.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog New Trendy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele New Trendy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje New Trendy New Soleo 2D
Ceny na New Trendy New Soleo 2D |
---|---|---|---|---|
New Trendy New Soleo 2D 70x70 kątowa | od 2 992 zł | 1 oferta | ||
New Trendy New Soleo 2D 70x80 lewa / prawa | od 3 070 zł | 1 oferta | ||
New Trendy New Soleo 2D 70x100 lewa / prawa | od 3 139 zł | 1 oferta | ||
New Trendy New Soleo 2D 80x90 lewa / prawa | od 3 139 zł | 1 oferta | ||
New Trendy New Soleo 2D 80x100 lewa / prawa | od 3 215 zł | 1 oferta | ||
New Trendy New Soleo 2D 90x90 kątowa | od 3 135 zł | 7 oferty | ||
New Trendy New Soleo 2D 90x100 lewa / prawa | od 3 290 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →