Kabina prysznicowa New Trendy Smart 102x111
Wideo 1Zdjęcia 18 |
New Trendy Smart EXK-4023 |
|
Pokryty szkłem Active Shield (warstwa ochronna wypełniająca mikroskopijne nierówności. Dzięki temu krople wody łatwiej spływają, nie osadzają się na powierzchni i nie pozostawiają śladów kamienia).
Paleta jest kupowana osobno. Regulacja profilu pozwala wyrównać nierówności ścian, dzięki czemu montaż przebiega szybciej.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog New Trendy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele New Trendy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup New Trendy Smart 102x111
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy Smart 100x110 prostokątna uniwers | 4 432 zł |
NEW TRENDY EXK-4127 KABINA SMART BLACK PROSTOKąTNA 100x110x200 CZYSTE 8mm | 4 569 zł |
Smart New Trendy Black czarna kabina prysznicowa narożna prostokątna 100x1 | 4 569 zł |
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy Smart 100x110 prostokątna uniwers | 4 686 zł |
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy Smart 100x110 prostokątna uniwers | 4 833 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje New Trendy Smart
Ceny na New Trendy Smart |
---|---|---|---|---|
New Trendy Smart 101x81 | od 4 126 zł | 9 oferty | ||
New Trendy Smart 101x91 | od 4 283 zł | 7 oferty | ||
New Trendy Smart 102x101 | od 4 251 zł | 7 oferty | ||
New Trendy Smart 102x111 | od 4 432 zł | 5 oferty | ||
New Trendy Smart 102x121 | od 4 397 zł | 7 oferty | ||
New Trendy Smart 111x81 | od 4 302 zł | 3 oferty | ||
New Trendy Smart 111x91 | od 4 245 zł | 7 oferty | ||
New Trendy Smart 111x101 | od 4 430 zł | 7 oferty | ||
New Trendy Smart 111x111 | od 4 391 zł | 7 oferty | ||
New Trendy Smart 111x121 | od 4 465 zł | 5 oferty | ||
New Trendy Smart 121x81 | od 4 267 zł | 5 oferty | ||
New Trendy Smart 121x91 | od 4 427 zł | 7 oferty | ||
New Trendy Smart 121x101 | od 4 392 zł | 7 oferty | ||
New Trendy Smart 121x111 | od 4 577 zł | 7 oferty | ||
New Trendy Smart 121x121 | od 4 538 zł | 5 oferty | ||
New Trendy Smart 131x81 | od 4 365 zł | 5 oferty | ||
New Trendy Smart 131x91 | od 4 415 zł | 7 oferty | ||
New Trendy Smart 131x101 | od 4 605 zł | 7 oferty | ||
New Trendy Smart 131x111 | od 4 560 zł | 5 oferty | ||
New Trendy Smart 131x121 | od 4 635 zł | 9 oferty | ||
New Trendy Smart 141x81 | od 4 561 zł | 4 oferty | ||
New Trendy Smart 141x91 | od 4 497 zł | 5 oferty | ||
New Trendy Smart 141x101 | od 4 572 zł | 5 oferty | ||
New Trendy Smart 141x111 | od 4 643 zł | 6 oferty | ||
New Trendy Smart 141x121 | od 4 718 zł | 5 oferty | ||
New Trendy Smart 151x81 | od 4 677 zł | 3 oferty | ||
New Trendy Smart 151x91 | od 4 730 zł | 5 oferty | ||
New Trendy Smart 151x101 | od 4 807 zł | 4 oferty | ||
New Trendy Smart 151x111 | od 4 757 zł | 6 oferty | ||
New Trendy Smart 151x121 | od 4 955 zł | 5 oferty | ||
New Trendy Smart 161x81 | od 4 631 zł | 6 oferty | ||
New Trendy Smart 161x91 | od 4 681 zł | 6 oferty | ||
New Trendy Smart 161x101 | od 4 756 zł | 6 oferty | ||
New Trendy Smart 161x111 | od 4 950 zł | 5 oferty | ||
New Trendy Smart 161x121 | od 5 027 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →