Brodzik New Trendy Mild Stone B-0523
Zdjęcia 7 |
New Trendy Mild Stone B-0523 |
|
Taca wykonana jest z akrylu strukturalnego. Odporny na odbarwienia, uderzenia i zarysowania. Posiada odporność chemiczną i termiczną. Posiada właściwości dźwiękochłonne.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup New Trendy Mild Stone B-0523
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
New Trendy Brodzik prostokątny New Trendy Mild Stone 90x70x11,5 biały akry | 899 zł |
NEW TRENDY B-0565 Brodzik MILD STONE akrylowy prostokątny 90x70x11,5 czarn | 897 zł |
Czarny brodzik prysznicowy prostokątny 70x90 cm struktura kamienia Mild St | 896 zł |
New Trendy Brodzik prostokątny New Trendy Mild Stone 90x70x11,5 czarny akr | 899 zł |
New Trendy Mild Stone Brodzik prostokątny 90x70 cm czarny B-0565 - odbiór | 987 zł |
Modyfikacje New Trendy Mild Stone B-0523
Ceny na New Trendy Mild Stone B-0523 |
---|---|---|---|---|
New Trendy Mild Stone B-0523 | od 896 zł | 5 oferty | ||
New Trendy Mild Stone B-0527 | od 963 zł | 8 oferty | ||
New Trendy Mild Stone B-0524 | od 926 zł | 8 oferty | ||
New Trendy Mild Stone B-0529 | od 1 005 zł | 8 oferty | ||
New Trendy Mild Stone B-0526 | od 989 zł | 2 oferty | ||
New Trendy Mild Stone B-0530 | od 1 072 zł | 8 oferty | ||
New Trendy Mild Stone B-0532 | od 1 582 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →