Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo Black 91x81 lewa / prawa
Zdjęcia 7 |
New Trendy New Soleo Black 90x80 D-0289A/D-0288A |
|
Pokryty szkłem Active Shield (warstwa ochronna wypełniająca mikroskopijne nierówności. Dzięki temu krople wody łatwiej spływają, nie osadzają się na powierzchni i nie pozostawiają śladów kamienia). Są uszczelki magnetyczne.
Paleta jest kupowana osobno. Kabina prysznicowa z podwójnymi składanymi drzwiami otwieranymi na zewnątrz i do wewnątrz. Nakładka na klamce zmiękcza jej kontakt ze szkłem.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog New Trendy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele New Trendy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup New Trendy New Soleo Black 91x81 lewa / prawa
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 90x80 prostokątna czarn | 5 903 zł |
NEW TRENDY D-0289A/D-0288A Kabina prysznicowa NEW SOLEO BLACK 2D prostokąt | 5 756 zł |
Kabina prostokątna składana 90x80 D-0289A/D-0288A New Soleo Black New Tren | 5 756 zł |
New Trendy New Soleo Black 90x80x195 cm kabina prostokątna przejrzyste D-0 | 5 756 zł |
Modyfikacje New Trendy New Soleo Black
Ceny na New Trendy New Soleo Black |
---|---|---|---|---|
New Trendy New Soleo Black 81x81 kątowa | od 5 635 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Soleo Black 81x91 lewa / prawa | od 5 903 zł | 1 oferta | ||
New Trendy New Soleo Black 91x81 lewa / prawa | od 5 756 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Soleo Black 91x91 kątowa | od 5 873 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →