Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 80x100
Zdjęcia 4 |
New Trendy New Soleo 80x100 D-0140A/D-0089B |
|
Uniwersalna instalacja w lewym lub prawym rogu. Z powłoką ze szkła Active Shield.
Paleta sprzedawana osobno. New Trendy New Soleo 70x100 D-0142A / D-0086B ma stabilizator skośny, a New Trendy New Soleo 70x100 D-0142A / D-0086B-WP posiada stabilizator równoległy.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog New Trendy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele New Trendy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup New Trendy New Soleo 80x100
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 80x100 prostokątna chro | 3 117 zł |
NEW TRENDY D-0140A/D-0089B kabina NEW SOLEO prostokątna 80x100x195 czyste | 2 821 zł |
New Trendy New Soleo 80x100x195 cm kabina wspornik skośny przejrzyste D-01 | 2 821 zł |
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 80x100 prostokątna chro | 2 971 zł |
NEW TRENDY D-0140A/D-0089B-WP NEW TRENDY D-0140A/D-0089B-WP kabina NEW SOL | 3 039 zł |
New Trendy New Soleo 80x100x195 cm kabina wspornik krzyżowy przejrzyste D- | 3 039 zł |
Modyfikacje New Trendy New Soleo
Ceny na New Trendy New Soleo |
---|---|---|---|---|
New Trendy New Soleo 70x70 | od 2 523 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Soleo 70x80 | od 2 735 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Soleo 70x90 | od 2 813 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Soleo 70x100 | od 2 745 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Soleo 80x70 | od 2 597 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Soleo 80x80 | od 2 671 zł | 5 oferty | ||
New Trendy New Soleo 80x90 | od 2 891 zł | 16 oferty | ||
New Trendy New Soleo 80x100 | od 2 821 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Soleo 90x70 | od 2 813 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Soleo 90x80 | od 2 745 zł | 5 oferty | ||
New Trendy New Soleo 90x90 | od 2 821 zł | 8 oferty | ||
New Trendy New Soleo 90x100 | od 3 045 zł | 7 oferty | ||
New Trendy New Soleo 100x70 | od 2 891 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Soleo 100x80 | od 2 971 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Soleo 100x90 | od 2 892 zł | 7 oferty | ||
New Trendy New Soleo 100x100 | od 2 966 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →