Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 70x100
Zdjęcia 4 |
New Trendy New Soleo 70x100 D-0142A/D-0086B |
|
Uniwersalna instalacja w lewym lub prawym rogu. Z powłoką ze szkła Active Shield.
Paleta sprzedawana osobno. New Trendy New Soleo 90x100 D-0142A / D-0088B ma stabilizator skośny, a New Trendy New Soleo 90x100 D-0142A / D-0088B-WP posiada stabilizator równoległy.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog New Trendy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele New Trendy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup New Trendy New Soleo 70x100
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 100x70 prostokątna chro | 3 123 zł |
NEW TRENDY D-0142A/D-0086B kabina NEW SOLEO prostokątna 100x70x195 czyste | 2 745 zł |
New Trendy New Soleo 100x70x195 cm kabina wspornik skośny przejrzyste D-01 | 2 745 zł |
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 100x70 prostokątna chro | 2 891 zł |
Modyfikacje New Trendy New Soleo
Ceny na New Trendy New Soleo |
---|---|---|---|---|
New Trendy New Soleo 70x70 | od 2 523 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Soleo 70x80 | od 2 597 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Soleo 70x90 | od 2 671 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Soleo 70x100 | od 2 745 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Soleo 80x70 | od 2 597 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Soleo 80x80 | od 2 671 zł | 7 oferty | ||
New Trendy New Soleo 80x90 | od 2 745 zł | 16 oferty | ||
New Trendy New Soleo 80x100 | od 2 821 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Soleo 90x70 | od 2 671 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Soleo 90x80 | od 2 745 zł | 7 oferty | ||
New Trendy New Soleo 90x90 | od 2 821 zł | 11 oferty | ||
New Trendy New Soleo 90x100 | od 2 892 zł | 7 oferty | ||
New Trendy New Soleo 100x70 | od 2 745 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Soleo 100x80 | od 2 821 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Soleo 100x90 | od 2 892 zł | 7 oferty | ||
New Trendy New Soleo 100x100 | od 2 966 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →