Brodzik New Trendy Mild Stone B-0548
Zdjęcia 10 |
New Trendy Mild Stone B-0548 |
|
Taca wykonana jest z akrylu strukturalnego. Odporny na odbarwienia, uderzenia i zarysowania. Posiada odporność chemiczną i termiczną. Posiada właściwości dźwiękochłonne.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup New Trendy Mild Stone B-0548
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
New Trendy Brodzik prostokątny New Trendy Mild Stone 90x80x4,5 biały akryl | 879 zł |
NEW TRENDY B-0590 Brodzik MILD STONE akrylowy prostokątny 90x80x4,5 czarny | 878 zł |
Czarny brodzik prysznicowy prostokątny 80x90 cm Mild Stone New Trendy B-05 | 877 zł |
New Trendy Brodzik prostokątny New Trendy Mild Stone 90x80x4,5 czarny akry | 879 zł |
NEW TRENDY B-0548 Brodzik MILD STONE akrylowy prostokątny 90x80x4,5 biały | 878 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje New Trendy Mild Stone B-0548
Ceny na New Trendy Mild Stone B-0548 |
---|---|---|---|---|
New Trendy Mild Stone B-0544 | od 819 zł | 2 oferty | ||
New Trendy Mild Stone B-0548 | od 877 zł | 8 oferty | ||
New Trendy Mild Stone B-0545 | od 839 zł | 2 oferty | ||
New Trendy Mild Stone B-0549 | od 888 zł | 5 oferty | ||
New Trendy Mild Stone B-0554 | od 885 zł | 1 oferta | ||
New Trendy Mild Stone B-0546 | od 903 zł | 8 oferty | ||
New Trendy Mild Stone B-0550 | od 949 zł | 2 oferty | ||
New Trendy Mild Stone B-0555 | od 969 zł | 2 oferty | ||
New Trendy Mild Stone B-0551 | od 989 zł | 2 oferty | ||
New Trendy Mild Stone B-0556 | od 979 zł | 2 oferty | ||
New Trendy Mild Stone B-0552 | od 1 419 zł | 2 oferty | ||
New Trendy Mild Stone B-0553 | od 1 489 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →