Brodzik New Trendy Mild Stone B-0549
Zdjęcia 10 |
New Trendy Mild Stone B-0549 |
|
Taca wykonana jest z akrylu strukturalnego. Odporny na odbarwienia, uderzenia i zarysowania. Posiada odporność chemiczną i termiczną. Posiada właściwości dźwiękochłonne.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup New Trendy Mild Stone B-0549
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
New Trendy Brodzik prostokątny New Trendy Mild Stone 100x80 akryl biały B- | 923 zł |
NEW TRENDY B-0549 Brodzik MILD STONE akrylowy prostokątny 100x80x4,5 biały | 889 zł |
Mild Stone New Trendy B-0549 biały brodzik prysznicowy prostokątny 80x100 | 888 zł |
New Trendy Brodzik prostokątny New Trendy Mild Stone 100x80x4,5 czarny akr | 889 zł |
NEW TRENDY B-0591 Brodzik MILD STONE akrylowy prostokątny 100x80x4,5 czarn | 889 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje New Trendy Mild Stone B-0549
Ceny na New Trendy Mild Stone B-0549 |
---|---|---|---|---|
New Trendy Mild Stone B-0544 | od 810 zł | 8 oferty | ||
New Trendy Mild Stone B-0548 | od 877 zł | 8 oferty | ||
New Trendy Mild Stone B-0545 | od 839 zł | 8 oferty | ||
New Trendy Mild Stone B-0549 | od 888 zł | 8 oferty | ||
New Trendy Mild Stone B-0554 | od 851 zł | 5 oferty | ||
New Trendy Mild Stone B-0546 | od 903 zł | 8 oferty | ||
New Trendy Mild Stone B-0550 | od 946 zł | 8 oferty | ||
New Trendy Mild Stone B-0555 | od 961 zł | 8 oferty | ||
New Trendy Mild Stone B-0551 | od 986 zł | 8 oferty | ||
New Trendy Mild Stone B-0556 | od 974 zł | 8 oferty | ||
New Trendy Mild Stone B-0552 | od 1 412 zł | 5 oferty | ||
New Trendy Mild Stone B-0553 | od 1 487 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →