Brodzik New Trendy Mild Stone B-0524
Zdjęcia 11 |
New Trendy Mild Stone B-0524 |
|
Taca wykonana jest z akrylu strukturalnego. Odporny na odbarwienia, uderzenia i zarysowania. Posiada odporność chemiczną i termiczną. Posiada właściwości dźwiękochłonne.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup New Trendy Mild Stone B-0524
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
New Trendy Brodzik prostokątny New Trendy Mild Stone 100x70x11,5 biały akr | 929 zł |
NEW TRENDY B-0524 Brodzik MILD STONE akrylowy prostokątny 100x70x11,5 biał | 927 zł |
Biały brodzik prysznicowy prostokątny 70x100 cm struktura kamienia Mild St | 926 zł |
New Trendy Brodzik prostokątny New Trendy Mild Stone 100x70x11,5 czarny ak | 929 zł |
NEW TRENDY B-0566 Brodzik MILD STONE akrylowy prostokątny 100x70x11,5 czar | 927 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje New Trendy Mild Stone B-0524
Ceny na New Trendy Mild Stone B-0524 |
---|---|---|---|---|
New Trendy Mild Stone B-0523 | od 896 zł | 8 oferty | ||
New Trendy Mild Stone B-0527 | od 963 zł | 8 oferty | ||
New Trendy Mild Stone B-0524 | od 926 zł | 8 oferty | ||
New Trendy Mild Stone B-0529 | od 1 005 zł | 8 oferty | ||
New Trendy Mild Stone B-0526 | od 989 zł | 8 oferty | ||
New Trendy Mild Stone B-0530 | od 1 072 zł | 8 oferty | ||
New Trendy Mild Stone B-0532 | od 1 582 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →