Brodzik New Trendy Mild Stone B-0537
Zdjęcia 5 |
New Trendy Mild Stone B-0537 80x80 cm90x90 cm |
|
Taca wykonana jest z akrylu strukturalnego. Odporny na odbarwienia, uderzenia i zarysowania. Posiada odporność chemiczną i termiczną. Posiada właściwości dźwiękochłonne.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup New Trendy Mild Stone B-0537
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
New Trendy Brodzik półokrągły New Trendy Mild Stone 80x80x4,5 czarny akryl | 849 zł |
NEW TRENDY B-0579 Brodzik MILD STONE akrylowy półokrągy R55 80x80x4,5 czar | 844 zł |
Mild Stone New Trendy B-0579 czarny brodzik prysznicowy półokrągły 80x80 c | 843 zł |
New Trendy Brodzik półokrągły New Trendy Mild Stone 80x80x4,5 biały akryl | 849 zł |
NEW TRENDY B-0537 Brodzik MILD STONE akrylowy półokrągły R55 80x80x4,5 bia | 844 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje New Trendy Mild Stone B-0537
Ceny na New Trendy Mild Stone B-0537 |
---|---|---|---|---|
New Trendy Mild Stone B-0537 | od 843 zł | 8 oferty | ||
New Trendy Mild Stone B-0538 | od 869 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →