Ceny na New Trendy New Soleo 70x90
Zdjęcia 4 | od 2 671 do 2 892 zł Typ: kabina prysznicowa; Wymiary (mm): 700x900x1950; Kształt profilu: prostokątna; Regulacja profilu; Instalacja: lewa / prawa; Sposób otwierania: drzwi wahadłowe; Szerokość wejścia (mm): 800; Ściany: dwuścienna; Materiał ściany: szkło; Szkło: przezroczyste; Grubość szkła (mm): 6; Zestaw i możliwości: Wyposażenie: Brodzik: brak |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 90x70 prostokątna chrom | 2 813 zł |
NEW TRENDY D-0141A/D-0086B kabina NEW SOLEO prostokątna 90x70x195 czyste 6 | 2 671 zł |
New Trendy New Soleo 90x70x195 cm kabina wspornik skośny przejrzyste D-014 | 2 671 zł |
NEW TRENDY D-0141A/D-0086B-WP NEW TRENDY D-0141A/D-0086B-WP kabina NEW SOL | 2 892 zł |
New Trendy New Soleo 90x70x195 cm kabina wspornik krzyżowy przejrzyste D-0 | 2 892 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!