Ceny na New Trendy New Soleo 100x80
Zdjęcia 4 | od 2 821 do 3 117 zł Typ: kabina prysznicowa; Wymiary (mm): 1000x800x1950; Kształt profilu: prostokątna; Regulacja profilu; Instalacja: lewa / prawa; Sposób otwierania: drzwi wahadłowe; Szerokość wejścia (mm): 900; Ściany: dwuścienna; Materiał ściany: szkło; Szkło: przezroczyste; Grubość szkła (mm): 6; Zestaw i możliwości: Wyposażenie: Brodzik: brak |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 100x80 prostokątna chro | 3 117 zł |
NEW TRENDY D-0142A/D-0087B kabina NEW SOLEO prostokątna 100x80x195 czyste | 2 821 zł |
New Trendy New Soleo 100x80x195 cm kabina wspornik skośny przejrzyste D-01 | 2 821 zł |
NEW TRENDY D-0142A/D-0087B-WP NEW TRENDY D-0142A/D-0087B-WP kabina NEW SOL | 3 039 zł |
New Trendy New Soleo 100x80x195 cm kabina wspornik krzyżowy przejrzyste D- | 3 039 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!