Kabina prysznicowa Omnires Manhattan 120x100 lewa / prawa
Zdjęcia 30 |
Omnires Manhattan 120x100 MH1210CRTR 80x70 lewa / prawa 80x80 kątowa 80x90 lewa / prawa 80x100 lewa / prawa 80x120 lewa / prawa 90x70 lewa / prawa 90x80 lewa / prawa 90x90 kątowa 90x100 lewa / prawa 90x120 lewa / prawa 100x70 lewa / prawa 100x80 lewa / prawa 100x90 lewa / prawa 100x100 kątowa 100x120 lewa / prawa 110x80 lewa / prawa 110x90 lewa / prawa 110x100 lewa / prawa 110x120 lewa / prawa 120x80 lewa / prawa 120x90 lewa / prawa 120x100 lewa / prawa 120x120 kątowa |
|
Szkło hartowane z innowacyjną powłoką 3M EASY CLEAN zapobiega gromadzeniu się wody i brudu oraz jest łatwe w czyszczeniu. Zawiasy z chromowanego mosiądzu. Profil progowy zapobiega wyciekom wody.
Paleta sprzedawana osobno.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Omnires 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Omnires.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Omnires Manhattan 120x100 lewa / prawa
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Omnires Kabina prysznicowa Omnires Manhattan 120x100x195 MH1210BLTR | 3 202 zł |
Kabina prysznicowa prostokątna z drzwiami uchylnymi Omnires Manhattan czar | 3 172 zł |
OMNIRES MH1210 CR TR Manhattan kabina prostokątna, drzwi uchylne, 120x100c | 2 740 zł |
Omnires Manhattan kabina prostokątna 120x100cm szkło przejrzyste MH1210CRT | 2 532 zł |
Omnires Kabina prysznicowa Omnires Manhattan 120x100x195 MH1210CRTR | 2 906 zł |
OMNIRES MH1210BLTR MANHATTAN kabina prysznicowa prostokątna z drzwiami uch | 3 020 zł |
Omnires Manhattan Kabina prostokątna 120x100x195 cm profile czarny mat szk | 3 022 zł |
Modyfikacje Omnires Manhattan
Ceny na Omnires Manhattan |
---|---|---|---|---|
Omnires Manhattan 80x70 lewa / prawa | od 2 375 zł | 2 oferty | ||
Omnires Manhattan 80x80 kątowa | od 2 139 zł | 8 oferty | ||
Omnires Manhattan 80x90 lewa / prawa | od 2 501 zł | 5 oferty | ||
Omnires Manhattan 80x100 lewa / prawa | od 2 312 zł | 7 oferty | ||
Omnires Manhattan 80x120 lewa / prawa | od 2 434 zł | 4 oferty | ||
Omnires Manhattan 90x70 lewa / prawa | od 2 152 zł | 4 oferty | ||
Omnires Manhattan 90x80 lewa / prawa | od 2 501 zł | 6 oferty | ||
Omnires Manhattan 90x90 kątowa | od 2 447 zł | 7 oferty | ||
Omnires Manhattan 90x100 lewa / prawa | od 2 372 zł | 7 oferty | ||
Omnires Manhattan 90x120 lewa / prawa | od 2 494 zł | 4 oferty | ||
Omnires Manhattan 100x70 lewa / prawa | od 2 212 zł | 3 oferty | ||
Omnires Manhattan 100x80 lewa / prawa | od 2 262 zł | 7 oferty | ||
Omnires Manhattan 100x90 lewa / prawa | od 2 323 zł | 7 oferty | ||
Omnires Manhattan 100x100 kątowa | od 2 635 zł | 8 oferty | ||
Omnires Manhattan 100x120 lewa / prawa | od 2 934 zł | 3 oferty | ||
Omnires Manhattan 110x80 lewa / prawa | od 2 628 zł | 2 oferty | ||
Omnires Manhattan 110x90 lewa / prawa | od 2 722 zł | 1 oferta | ||
Omnires Manhattan 110x100 lewa / prawa | od 2 850 zł | 1 oferta | ||
Omnires Manhattan 110x120 lewa / prawa | od 2 963 zł | 1 oferta | ||
Omnires Manhattan 120x80 lewa / prawa | od 2 709 zł | 3 oferty | ||
Omnires Manhattan 120x90 lewa / prawa | od 2 620 zł | 7 oferty | ||
Omnires Manhattan 120x100 lewa / prawa | od 2 532 zł | 7 oferty | ||
Omnires Manhattan 120x120 kątowa | od 3 018 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →