Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 120x100
Zdjęcia 10 |
New Trendy New Soleo 120x100 K-0405 |
|
Kabina prysznicowa z pojedynczymi drzwiami otwieranymi do wewnątrz i na zewnątrz. Uniwersalna instalacja w lewym lub prawym rogu. Pokryty szkłem Active Shield.
Paleta sprzedawana osobno.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog New Trendy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele New Trendy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup New Trendy New Soleo 120x100
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 120x100 prostokątna cza | 4 028 zł |
NEW TRENDY K-0552 kabina NEW SOLEO BLACK prostokątna uchylne 120x100x195 c | 3 928 zł |
New Trendy New Soleo Black 120x100x195 cm kabina prostokątna przejrzyste K | 3 928 zł |
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 120x100 prostokątna chr | 3 540 zł |
NEW TRENDY K-0405 NEW TRENDY K-0405 kabina NEW SOLEO prostokątna czyste 6m | 3 452 zł |
New Trendy New Soleo 120x100x195 cm kabina prostokątna przejrzyste K-0405 | 3 452 zł |
New Trendy New Soleo Kabina prysznicowa prostokątna 120x100x195 cm z powło | 3 452 zł |
Modyfikacje New Trendy New Soleo
Ceny na New Trendy New Soleo |
---|---|---|---|---|
New Trendy New Soleo 90x80 | od 2 862 zł | 8 oferty | ||
New Trendy New Soleo 90x90 | od 3 093 zł | 5 oferty | ||
New Trendy New Soleo 90x100 | od 3 010 zł | 8 oferty | ||
New Trendy New Soleo 100x80 | od 3 093 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Soleo 100x90 | od 3 010 zł | 7 oferty | ||
New Trendy New Soleo 100x100 | od 3 084 zł | 7 oferty | ||
New Trendy New Soleo 110x80 | od 3 010 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Soleo 110x90 | od 3 084 zł | 7 oferty | ||
New Trendy New Soleo 110x100 | od 3 236 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Soleo 120x80 | od 3 304 zł | 7 oferty | ||
New Trendy New Soleo 120x90 | od 3 379 zł | 7 oferty | ||
New Trendy New Soleo 120x100 | od 3 452 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →