Ścianka prysznicowa New Trendy New Soleo 70 R D-0130A
Zdjęcia 28 |
New Trendy New Soleo 70 R D-0130A |
|
Szkło hartowane z powłoką ochronną Active Shield 2.0.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup New Trendy New Soleo 70 R D-0130A
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
New Trendy Drzwi prysznicowe New Trendy New Soleo 70x195 wnękowe chrom pra | 2 496 zł |
NEW TRENDY D-0220A drzwi NEW SOLEO BLACK składane Pdrzwi wnękowe70x195czys | 2 799 zł |
New Trendy Drzwi prysznicowe New Trendy New Soleo 70x195 wnękowe czarne pr | 2 947 zł |
New Trendy Drzwi prysznicowe New Trendy New Soleo 70x195 wnękowe miedź pra | 3 127 zł |
New Trendy Drzwi prysznicowe New Trendy New Soleo 70x195 wnękowe grafit pr | 3 127 zł |
New Trendy Drzwi prysznicowe New Trendy New Soleo 70x195 wnękowe złote pra | 3 127 zł |
Modyfikacje New Trendy New Soleo 70 R D-0130A
Ceny na New Trendy New Soleo 70 R D-0130A |
---|---|---|---|---|
New Trendy New Soleo 70 R D-0130A | od 2 496 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Soleo 90 L D-0133A | od 2 519 zł | 11 oferty | ||
New Trendy New Soleo 90 R D-0134A | od 2 653 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Soleo 100 L D-0135A | od 2 592 zł | 10 oferty | ||
New Trendy New Soleo 100 R D-0136A | od 2 729 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Soleo 120 L D-0137A | od 2 663 zł | 11 oferty | ||
New Trendy New Soleo 120 R D-0138A | od 2 804 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →