Ścianka prysznicowa New Trendy New Soleo 120 R D-0138A
Zdjęcia 33 |
New Trendy New Soleo 120 R D-0138A |
|
Szkło hartowane z powłoką ochronną Active Shield 2.0.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup New Trendy New Soleo 120 R D-0138A
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
New Trendy Drzwi prysznicowe New Trendy New Soleo 120x195 wnękowe chrom pr | 2 804 zł |
NEW TRENDY D-0228A drzwi NEW SOLEO BLACK składane Pdrzwi wnękowe120x195czy | 3 087 zł |
Czarne drzwi prysznicowe składane 120 cm D-0228A New Soleo Black New Trend | 3 087 zł |
New Trendy Drzwi prysznicowe New Trendy New Soleo 120x195 wnękowe czarne p | 3 166 zł |
New Trendy Drzwi prysznicowe New Trendy New Soleo 120x195 wnękowe miedź pr | 3 528 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje New Trendy New Soleo 120 R D-0138A
Ceny na New Trendy New Soleo 120 R D-0138A |
---|---|---|---|---|
New Trendy New Soleo 70 R D-0130A | od 2 496 zł | 5 oferty | ||
New Trendy New Soleo 90 L D-0133A | od 2 519 zł | 11 oferty | ||
New Trendy New Soleo 90 R D-0134A | od 2 653 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Soleo 100 L D-0135A | od 2 592 zł | 10 oferty | ||
New Trendy New Soleo 100 R D-0136A | od 2 592 zł | 9 oferty | ||
New Trendy New Soleo 120 L D-0137A | od 2 663 zł | 11 oferty | ||
New Trendy New Soleo 120 R D-0138A | od 2 663 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →