Ścianka prysznicowa New Trendy New Soleo 90 L D-0133A
Zdjęcia 6 |
New Trendy New Soleo 90 L D-0133A |
|
Szkło hartowane z powłoką ochronną Active Shield 2.0.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup New Trendy New Soleo 90 L D-0133A
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
New Trendy Drzwi prysznicowe New Trendy New Soleo 90x195 wnękowe czarne le | 3 099 zł |
NEW TRENDY D-0223A drzwi NEW SOLEO BLACK składane Ldrzwi wnękowe90x195czys | 2 943 zł |
Czarne drzwi prysznicowe 90 cm lewe D-0223A New Soleo Black New Trendy RAB | 2 943 zł |
New Trendy Drzwi prysznicowe New Trendy New Soleo 90x195 wnękowe chrom lew | 2 653 zł |
New Trendy Drzwi prysznicowe New Trendy New Soleo 90x195 wnękowe miedź lew | 3 289 zł |
New Trendy Drzwi prysznicowe New Trendy New Soleo 90x195 wnękowe grafit le | 3 289 zł |
New Trendy Drzwi prysznicowe New Trendy New Soleo 90x195 wnękowe złote lew | 3 289 zł |
Modyfikacje New Trendy New Soleo 90 L D-0133A
Ceny na New Trendy New Soleo 90 L D-0133A |
---|---|---|---|---|
New Trendy New Soleo 70 R D-0130A | od 2 496 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Soleo 90 L D-0133A | od 2 653 zł | 7 oferty | ||
New Trendy New Soleo 90 R D-0134A | od 2 653 zł | 7 oferty | ||
New Trendy New Soleo 100 L D-0135A | od 2 592 zł | 10 oferty | ||
New Trendy New Soleo 100 R D-0136A | od 2 592 zł | 10 oferty | ||
New Trendy New Soleo 120 L D-0137A | od 2 663 zł | 11 oferty | ||
New Trendy New Soleo 120 R D-0138A | od 2 663 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →