Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo Plus 100x70 prawa
Zdjęcia 7 | Wkrótce w sprzedaży 4 065 zł Typ: kabina prysznicowa; Wymiary (mm): 1000x700x1950; Kształt profilu: prostokątna; Regulacja profilu; Instalacja: prawa; Sposób otwierania: składane; Szerokość wejścia (mm): 710; Ściany: dwuścienna; Materiał ściany: szkło; Szkło: przezroczyste; Grubość szkła (mm): 6; Zestaw i możliwości: Wyposażenie: Brodzik: brak |
New Trendy New Soleo Plus R 100x70 K-0620 |
|
Pokryty szkłem Active Shield (warstwa ochronna wypełniająca mikroskopijne nierówności. Dzięki temu krople wody łatwiej spływają, nie osadzają się na powierzchni i nie pozostawiają śladów kamienia). Są uszczelki magnetyczne.
Paleta jest kupowana osobno. Możliwość podwójnych drzwi harmonijkowych. Regulacja profilu pozwala wyrównać nierówności ścian, dzięki czemu montaż jest szybszy.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog New Trendy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele New Trendy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje New Trendy New Soleo Plus
Ceny na New Trendy New Soleo Plus |
---|---|---|---|---|
New Trendy New Soleo Plus 100x80 lewa | od 4 139 zł | 1 oferta | ||
New Trendy New Soleo Plus 100x80 prawa | od 4 036 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Soleo Plus 100x90 lewa | od 4 107 zł | 3 oferty | ||
New Trendy New Soleo Plus 100x90 prawa | od 4 107 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Soleo Plus 100x100 lewa | od 4 286 zł | 1 oferta | ||
New Trendy New Soleo Plus 100x100 prawa | od 4 286 zł | 1 oferta | ||
New Trendy New Soleo Plus 110x80 lewa | od 4 107 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Soleo Plus 110x80 prawa | od 4 107 zł | 3 oferty | ||
New Trendy New Soleo Plus 110x90 prawa | od 4 179 zł | 3 oferty | ||
New Trendy New Soleo Plus 110x100 lewa | od 4 360 zł | 1 oferta | ||
New Trendy New Soleo Plus 110x100 prawa | od 4 251 zł | 3 oferty |