Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo Plus 110x80 prawa
Zdjęcia 7 | 4 212 zł Kup! New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 110x80 prostokątna chroKomfort.plDostawa: w Polsce Złóż skargę |
New Trendy New Soleo Plus R 110x80 K-0383 |
|
Pokryty szkłem Active Shield (warstwa ochronna wypełniająca mikroskopijne nierówności. Dzięki temu krople wody łatwiej spływają, nie osadzają się na powierzchni i nie pozostawiają śladów kamienia). Są uszczelki magnetyczne.
Paleta jest kupowana osobno. Możliwość podwójnych drzwi harmonijkowych. Regulacja profilu pozwala wyrównać nierówności ścian, dzięki czemu montaż jest szybszy.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog New Trendy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele New Trendy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje New Trendy New Soleo Plus
Ceny na New Trendy New Soleo Plus |
---|---|---|---|---|
New Trendy New Soleo Plus 100x70 prawa | od 4 065 zł | 1 oferta | ||
New Trendy New Soleo Plus 100x80 lewa | od 3 834 zł | 3 oferty | ||
New Trendy New Soleo Plus 100x80 prawa | od 3 834 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Soleo Plus 100x90 lewa | od 3 902 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Soleo Plus 100x90 prawa | od 3 902 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Soleo Plus 100x100 lewa | od 4 286 zł | 1 oferta | ||
New Trendy New Soleo Plus 100x100 prawa | od 4 286 zł | 1 oferta | ||
New Trendy New Soleo Plus 110x80 lewa | od 3 902 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Soleo Plus 110x80 prawa | od 4 212 zł | 1 oferta | ||
New Trendy New Soleo Plus 110x90 lewa | od 4 286 zł | 1 oferta | ||
New Trendy New Soleo Plus 110x90 prawa | od 3 970 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Soleo Plus 110x100 lewa | od 4 038 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Soleo Plus 110x100 prawa | od 4 360 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →