Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo Plus 100x80 lewa
Zdjęcia 7 |
New Trendy New Soleo Plus L 100x80 K-0376 |
|
Uniwersalna instalacja w lewym lub prawym rogu. Z powłoką ze szkła Active Shield.
Paleta sprzedawana osobno. New Trendy New Soleo 100x70 D-0139A / D-0089B ma stabilizator skośny, a New Trendy New Soleo 100x70 D-0139A / D-0089B-WP posiada stabilizator równoległy.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog New Trendy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele New Trendy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup New Trendy New Soleo Plus 100x80 lewa
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 100x80 prostokątna chro | 4 139 zł |
NEW TRENDY K-0376 NEW TRENDY K-0376 kabina NEW SOLEO składana PLUS L prost | 4 036 zł |
New Trendy New Soleo Plus 100x80x195 cm kabina lewa przejrzyste K-0376 ZAP | 4 036 zł |
Modyfikacje New Trendy New Soleo Plus
Ceny na New Trendy New Soleo Plus |
---|---|---|---|---|
New Trendy New Soleo Plus 100x80 lewa | od 4 036 zł | 3 oferty | ||
New Trendy New Soleo Plus 100x80 prawa | od 4 139 zł | 1 oferta | ||
New Trendy New Soleo Plus 100x90 lewa | od 4 107 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Soleo Plus 100x90 prawa | od 4 107 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Soleo Plus 100x100 lewa | od 4 286 zł | 1 oferta | ||
New Trendy New Soleo Plus 100x100 prawa | od 4 286 zł | 1 oferta | ||
New Trendy New Soleo Plus 110x80 lewa | od 4 107 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Soleo Plus 110x80 prawa | od 4 107 zł | 3 oferty | ||
New Trendy New Soleo Plus 110x90 lewa | od 4 179 zł | 3 oferty | ||
New Trendy New Soleo Plus 110x90 prawa | od 4 179 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Soleo Plus 110x100 lewa | od 4 251 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Soleo Plus 110x100 prawa | od 4 251 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →