Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 110x100
Zdjęcia 10 |
New Trendy New Soleo 110x100 K-0402 |
|
Kabina prysznicowa z pojedynczymi drzwiami otwieranymi do wewnątrz i na zewnątrz. Uniwersalna instalacja w lewym lub prawym rogu. Pokryty szkłem Active Shield.
Paleta sprzedawana osobno.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog New Trendy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele New Trendy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup New Trendy New Soleo 110x100
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 110x100 prostokątna cza | 3 726 zł |
NEW TRENDY K-0549 kabina NEW SOLEO BLACK prostokątna uchylne 110x100x195 c | 3 633 zł |
New Trendy New Soleo Black 110x100x195 cm kabina prostokątna przejrzyste K | 3 633 zł |
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 110x100 prostokątna chr | 3 236 zł |
Modyfikacje New Trendy New Soleo
Ceny na New Trendy New Soleo |
---|---|---|---|---|
New Trendy New Soleo 90x80 | od 2 862 zł | 8 oferty | ||
New Trendy New Soleo 90x90 | od 3 093 zł | 9 oferty | ||
New Trendy New Soleo 90x100 | od 3 087 zł | 8 oferty | ||
New Trendy New Soleo 100x80 | od 3 093 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Soleo 100x90 | od 3 087 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Soleo 100x100 | od 3 163 zł | 5 oferty | ||
New Trendy New Soleo 110x80 | od 3 087 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Soleo 110x90 | od 3 163 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Soleo 110x100 | od 3 236 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Soleo 120x80 | od 3 388 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Soleo 120x90 | od 3 465 zł | 7 oferty | ||
New Trendy New Soleo 120x100 | od 3 928 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →