Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 120x80
Zdjęcia 8 |
New Trendy New Soleo 120x80 K-0403 |
|
Kabina prysznicowa z pojedynczymi drzwiami otwieranymi do wewnątrz i na zewnątrz. Uniwersalna instalacja w lewym lub prawym rogu. Pokryty szkłem Active Shield.
Paleta sprzedawana osobno.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog New Trendy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele New Trendy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup New Trendy New Soleo 120x80
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 120x80 prostokątna czar | 3 876 zł |
NEW TRENDY K-0550 kabina NEW SOLEO BLACK prostokątna uchylne 120x80x195 cz | 3 779 zł |
New Trendy New Soleo Black 120x80x195 cm kabina prostokątna przejrzyste K- | 3 779 zł |
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 120x80 prostokątna chro | 3 388 zł |
Modyfikacje New Trendy New Soleo
Ceny na New Trendy New Soleo |
---|---|---|---|---|
New Trendy New Soleo 90x80 | od 2 862 zł | 8 oferty | ||
New Trendy New Soleo 90x90 | od 3 093 zł | 2 oferty | ||
New Trendy New Soleo 90x100 | od 3 087 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Soleo 100x80 | od 3 093 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Soleo 100x90 | od 3 087 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Soleo 100x100 | od 3 163 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Soleo 110x80 | od 3 087 zł | 2 oferty | ||
New Trendy New Soleo 110x90 | od 3 084 zł | 7 oferty | ||
New Trendy New Soleo 110x100 | od 3 236 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Soleo 120x80 | od 3 388 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Soleo 120x90 | od 3 465 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Soleo 120x100 | od 3 928 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →