Kabina prysznicowa Radaway Almatea KDD 100x80 lewa / prawa
Zdjęcia 6 |
Radaway Almatea KDD 100Lx80R |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Radaway 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Radaway.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Radaway Almatea KDD 100x80 lewa / prawa
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Radaway Kabina prysznicowa Almatea Kdd 100x80 szkło intimato 32180-01-12N | 3 371 zł |
Radaway Kabina prysznicowa Almatea Kdd 100x80 szkło brązowe 32180-01-08N D | 3 144 zł |
Radaway Kabina prysznicowa Almatea Kdd 100x80 szkło przejrzyste + brodzik | 3 851 zł |
Radaway Kabina prysznicowa Almatea Kdd 100x80 szkło grafitowe + brodzik Do | 3 964 zł |
Radaway Almatea KDD 100 Kabina prysznicowa 100x80x195 cm, profile chrom, s | 3 371 zł |
Radaway Almatea KDD 100 Kabina prysznicowa 100x80x195 cm, profile chrom, s | 3 145 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości kabiny prysznicowej Radaway Almatea KDD 100Lx80R:
- Kolor profilu - chrom
- Paleta jest kupowana osobno
Modyfikacje Radaway Almatea KDD
Ceny na Radaway Almatea KDD |
---|---|---|---|---|
Radaway Almatea KDD 75x90 lewa / prawa | od 3 144 zł | 2 oferty | ||
Radaway Almatea KDD 80x80 kątowa | od 2 979 zł | 8 oferty | ||
Radaway Almatea KDD 80x90 lewa / prawa | od 3 031 zł | 9 oferty | ||
Radaway Almatea KDD 80x100 lewa / prawa | od 3 031 zł | 7 oferty | ||
Radaway Almatea KDD 90x75 lewa / prawa | od 3 031 zł | 3 oferty | ||
Radaway Almatea KDD 90x80 lewa / prawa | od 3 031 zł | 7 oferty | ||
Radaway Almatea KDD 90x90 kątowa | od 3 144 zł | 4 oferty | ||
Radaway Almatea KDD 90x100 lewa / prawa | od 3 109 zł | 8 oferty | ||
Radaway Almatea KDD 100x80 lewa / prawa | od 3 144 zł | 6 oferty | ||
Radaway Almatea KDD 100x90 lewa / prawa | od 3 109 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →