Kabina prysznicowa Radaway Almatea KDD 90x80 lewa / prawa
Zdjęcia 6 |
Radaway Almatea KDD 90Lx80R |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Radaway 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Radaway.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Radaway Almatea KDD 90x80 lewa / prawa
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Radaway Kabina prysznicowa Almatea Kdd 90x80 szkło brązowe 32186-01-08N DA | 3 144 zł |
Radaway Kabina prysznicowa Almatea Kdd 90x80 szkło grafitowe 32186-01-05N | 3 144 zł |
Almatea Kdd Radaway Kabina prysznicowa 90x80 szkło przejrzyste 32186-01-01 | 3 031 zł |
Radaway Kabina prysznicowa Almatea Kdd 90x80 szkło intimato 32186-01-12N D | 3 371 zł |
Radaway Kabina prysznicowa Almatea Kdd 90x80 szkło przejrzyste + brodzik D | 3 816 zł |
Radaway Kabina prysznicowa Almatea Kdd 90x80 szkło grafitowe + brodzik Dor | 3 930 zł |
Radaway Almatea KDD 90 Kabina prysznicowa 90x80x195 cm, profile chrom, szk | 3 145 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości kabiny prysznicowej Radaway Almatea KDD 90Lx80R:
- Kolor profilu - chrom
- Paleta jest kupowana osobno
Modyfikacje Radaway Almatea KDD
Ceny na Radaway Almatea KDD |
---|---|---|---|---|
Radaway Almatea KDD 75x90 lewa / prawa | od 3 144 zł | 2 oferty | ||
Radaway Almatea KDD 80x80 kątowa | od 2 979 zł | 8 oferty | ||
Radaway Almatea KDD 80x90 lewa / prawa | od 3 031 zł | 9 oferty | ||
Radaway Almatea KDD 80x100 lewa / prawa | od 3 031 zł | 7 oferty | ||
Radaway Almatea KDD 90x75 lewa / prawa | od 3 031 zł | 3 oferty | ||
Radaway Almatea KDD 90x80 lewa / prawa | od 3 031 zł | 7 oferty | ||
Radaway Almatea KDD 90x90 kątowa | od 3 144 zł | 4 oferty | ||
Radaway Almatea KDD 90x100 lewa / prawa | od 3 109 zł | 8 oferty | ||
Radaway Almatea KDD 100x80 lewa / prawa | od 3 144 zł | 6 oferty | ||
Radaway Almatea KDD 100x90 lewa / prawa | od 3 109 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →