Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 90x90
Zdjęcia 10 |
New Trendy New Soleo 90x90 K-0395 |
|
Uniwersalna instalacja w lewym lub prawym rogu. Z powłoką ze szkła Active Shield.
Paleta sprzedawana osobno. New Trendy New Soleo 90x90 D-0141A / D-0088B posiada stabilizator skośny, natomiast New Trendy New Soleo 90x90 D-0141A / D-0088B-WP posiada stabilizator równoległy.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog New Trendy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele New Trendy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup New Trendy New Soleo 90x90
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 90x90 kwadratowa chrom | 3 093 zł |
NEW TRENDY K-0395 NEW TRENDY K-0395 kabina NEW SOLEO kwadratowa 90x90x195 | 2 937 zł |
Kabina prysznicowa kwadratowa 90x90 K-0395 New Soleo New Trendy RABAT10WSK | 2 937 zł |
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 90x90 kwadratowa czarna | 3 499 zł |
NEW TRENDY K-0542 kabina NEW SOLEO BLACK kwadratowa uchylne 90x90x195 czys | 3 413 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje New Trendy New Soleo
Ceny na New Trendy New Soleo |
---|---|---|---|---|
New Trendy New Soleo 90x80 | od 2 719 zł | 8 oferty | ||
New Trendy New Soleo 90x90 | od 2 790 zł | 9 oferty | ||
New Trendy New Soleo 90x100 | od 2 860 zł | 8 oferty | ||
New Trendy New Soleo 100x80 | od 3 093 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Soleo 100x90 | od 2 860 zł | 7 oferty | ||
New Trendy New Soleo 100x100 | od 3 163 zł | 2 oferty | ||
New Trendy New Soleo 110x80 | od 2 860 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Soleo 110x90 | od 2 930 zł | 7 oferty | ||
New Trendy New Soleo 110x100 | od 3 236 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Soleo 120x80 | od 3 139 zł | 7 oferty | ||
New Trendy New Soleo 120x90 | od 3 210 zł | 7 oferty | ||
New Trendy New Soleo 120x100 | od 3 279 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →