Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 100x120
Zdjęcia 7 |
New Trendy New Soleo 100x120 K-0345 |
|
Pokryty szkłem Active Shield (warstwa ochronna wypełniająca mikroskopijne nierówności. Dzięki temu krople wody łatwiej spływają, nie osadzają się na powierzchni i nie pozostawiają śladów kamienia).
Szerokość drzwi wahadłowych wynosi 34 cm. Paleta jest kupowana osobno. Drzwi otwierają się na zewnątrz i do wewnątrz (180 stopni). Regulacja profilu pozwala wyrównać nierówności ścian, dzięki czemu montaż jest szybszy.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog New Trendy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele New Trendy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup New Trendy New Soleo 100x120
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 100x195 walk-in chrom K | 2 578 zł |
NEW TRENDY K-0783 Kabina prysznicowa NEW SOLEO BLACK walk-in 100x195 szkło | 2 776 zł |
New Trendy New Soleo kabina Walk in 100x195 cm przejrzyste K-0345 ZAPYTAJ | 2 448 zł |
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 100x195 walk-in czarna | 2 923 zł |
NEW TRENDY K-0345 NEW TRENDY K-0345 kabina NEW SOLEO walk-in 99,5-101 100x | 2 448 zł |
New Trendy New Soleo Walk-in Kabina prysznicowa prostokątna 100x195 cm z p | 2 448 zł |
Modyfikacje New Trendy New Soleo
Ceny na New Trendy New Soleo |
---|---|---|---|---|
New Trendy New Soleo 50x120 | od 2 085 zł | 2 oferty | ||
New Trendy New Soleo 70x120 | od 2 229 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Soleo 80x120 | od 2 304 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Soleo 90x120 | od 2 375 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Soleo 100x120 | od 2 448 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →