Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 80x120
Zdjęcia 7 |
New Trendy New Soleo 80x120 K-0341 |
|
Pokryty szkłem Active Shield (warstwa ochronna wypełniająca mikroskopijne nierówności. Dzięki temu krople wody łatwiej spływają, nie osadzają się na powierzchni i nie pozostawiają śladów kamienia).
Szerokość drzwi wahadłowych wynosi 34 cm. Paleta jest kupowana osobno. Drzwi otwierają się na zewnątrz i do wewnątrz (180 stopni). Regulacja profilu pozwala wyrównać nierówności ścian, dzięki czemu montaż jest szybszy.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog New Trendy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele New Trendy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup New Trendy New Soleo 80x120
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 80x195 walk-in chrom K- | 2 426 zł |
NEW TRENDY K-0341 NEW SOLEO walk-in 79,5-81 80x195 czyste 6mm Active Shiel | 2 304 zł |
New Trendy New Soleo kabina Walk in 80x195 cm przejrzyste K-0341 ZAPYTAJ O | 2 304 zł |
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 80x195 walk-in czarna u | 2 771 zł |
NEW TRENDY K-0779 Kabina prysznicowa NEW SOLEO BLACK walk-in 80x195 szkło | 2 631 zł |
New Trendy New Soleo Walk-in Kabina prysznicowa prostokątna 80x195 cm z po | 2 304 zł |
Modyfikacje New Trendy New Soleo
Ceny na New Trendy New Soleo |
---|---|---|---|---|
New Trendy New Soleo 50x120 | od 2 085 zł | 1 oferta | ||
New Trendy New Soleo 70x120 | od 2 347 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Soleo 80x120 | od 2 426 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Soleo 90x120 | od 2 375 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Soleo 100x120 | od 2 448 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →