Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 70x120
Zdjęcia 7 |
New Trendy New Soleo 70x120 K-0339 |
|
Pokryty szkłem Active Shield (warstwa ochronna wypełniająca mikroskopijne nierówności. Dzięki temu krople wody łatwiej spływają, nie osadzają się na powierzchni i nie pozostawiają śladów kamienia).
Szerokość drzwi wahadłowych wynosi 34 cm. Paleta jest kupowana osobno. Drzwi otwierają się na zewnątrz i do wewnątrz o 180 stopni. Regulacja profilu pozwala wyrównać nierówności ścian, dzięki czemu montaż jest szybszy.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog New Trendy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele New Trendy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup New Trendy New Soleo 70x120
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 70x195 walk-in chrom K- | 2 347 zł |
NEW TRENDY K-0777 Kabina prysznicowa NEW SOLEO BLACK walk-in 70x195 szkło | 2 556 zł |
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 70x195 walk-in czarna u | 2 692 zł |
Modyfikacje New Trendy New Soleo
Ceny na New Trendy New Soleo |
---|---|---|---|---|
New Trendy New Soleo 50x120 | od 2 085 zł | 2 oferty | ||
New Trendy New Soleo 70x120 | od 2 347 zł | 3 oferty | ||
New Trendy New Soleo 80x120 | od 2 304 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Soleo 90x120 | od 2 375 zł | 5 oferty | ||
New Trendy New Soleo 100x120 | od 2 578 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →