Kabina prysznicowa Omnires Manhattan 80x120 lewa / prawa
Zdjęcia 30 |
Omnires Manhattan 80x120 MH8012CRTR 80x70 lewa / prawa 80x80 kątowa 80x90 lewa / prawa 80x100 lewa / prawa 80x120 lewa / prawa 90x70 lewa / prawa 90x80 lewa / prawa 90x90 kątowa 90x100 lewa / prawa 90x120 lewa / prawa 100x70 lewa / prawa 100x80 lewa / prawa 100x90 lewa / prawa 100x100 kątowa 100x120 lewa / prawa 110x70 lewa / prawa 110x80 lewa / prawa 110x90 lewa / prawa 110x100 lewa / prawa 110x120 lewa / prawa 120x70 lewa / prawa 120x80 lewa / prawa 120x90 lewa / prawa 120x100 lewa / prawa 120x120 kątowa |
|
Szkło hartowane z innowacyjną powłoką 3M EASY CLEAN zapobiega gromadzeniu się wody i brudu oraz jest łatwe w czyszczeniu. Zawiasy z chromowanego mosiądzu. Profil progowy zapobiega wyciekom wody.
Paleta sprzedawana osobno.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Omnires 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Omnires.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Omnires Manhattan 80x120 lewa / prawa
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Omnires Kabina prysznicowa Omnires Manhattan 80x120x195 prostokątna chrom | 2 794 zł |
Kabina prysznicowa prostokątna z drzwiami uchylnymi Omnires Manhattan chro | 2 767 zł |
OMNIRES MH8012 CR TR Manhattankabina prostokątna, drzwi uchylne, 80x120cm, | 2 635 zł |
Omnires Manhattan kabina prostokątna 80x120cm szkło przejrzyste MH8012CRTR | 2 434 zł |
Omnires Manhattan Kabina prostokątna 80x120x195 cm MH8012CRTR - odbiór oso | 2 629 zł |
Modyfikacje Omnires Manhattan
Ceny na Omnires Manhattan |
---|---|---|---|---|
Omnires Manhattan 80x70 lewa / prawa | od 2 089 zł | 5 oferty | ||
Omnires Manhattan 80x80 kątowa | od 2 317 zł | 9 oferty | ||
Omnires Manhattan 80x90 lewa / prawa | od 2 200 zł | 7 oferty | ||
Omnires Manhattan 80x100 lewa / prawa | od 2 312 zł | 9 oferty | ||
Omnires Manhattan 80x120 lewa / prawa | od 2 434 zł | 5 oferty | ||
Omnires Manhattan 90x70 lewa / prawa | od 2 152 zł | 5 oferty | ||
Omnires Manhattan 90x80 lewa / prawa | od 2 200 zł | 10 oferty | ||
Omnires Manhattan 90x90 kątowa | od 2 262 zł | 9 oferty | ||
Omnires Manhattan 90x100 lewa / prawa | od 2 569 zł | 7 oferty | ||
Omnires Manhattan 90x120 lewa / prawa | od 2 494 zł | 5 oferty | ||
Omnires Manhattan 100x70 lewa / prawa | od 2 212 zł | 4 oferty | ||
Omnires Manhattan 100x80 lewa / prawa | od 2 262 zł | 7 oferty | ||
Omnires Manhattan 100x90 lewa / prawa | od 2 516 zł | 7 oferty | ||
Omnires Manhattan 100x100 kątowa | od 2 637 zł | 9 oferty | ||
Omnires Manhattan 100x120 lewa / prawa | od 2 556 zł | 4 oferty | ||
Omnires Manhattan 110x70 lewa / prawa | od 2 262 zł | 3 oferty | ||
Omnires Manhattan 110x80 lewa / prawa | od 2 312 zł | 5 oferty | ||
Omnires Manhattan 110x90 lewa / prawa | od 2 372 zł | 4 oferty | ||
Omnires Manhattan 110x100 lewa / prawa | od 2 483 zł | 4 oferty | ||
Omnires Manhattan 110x120 lewa / prawa | od 2 823 zł | 2 oferty | ||
Omnires Manhattan 120x70 lewa / prawa | od 2 312 zł | 3 oferty | ||
Omnires Manhattan 120x80 lewa / prawa | od 2 557 zł | 6 oferty | ||
Omnires Manhattan 120x90 lewa / prawa | od 2 421 zł | 7 oferty | ||
Omnires Manhattan 120x100 lewa / prawa | od 2 532 zł | 7 oferty | ||
Omnires Manhattan 120x120 kątowa | od 2 875 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →