Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 50x120
Zdjęcia 5 |
New Trendy New Soleo 50x120 K-0753 |
|
Pokryty szkłem Active Shield (warstwa ochronna wypełniająca mikroskopijne nierówności. Dzięki temu krople wody łatwiej spływają, nie osadzają się na powierzchni i nie pozostawiają śladów kamienia).
Szerokość drzwi wahadłowych wynosi 34 cm. Paleta jest kupowana osobno. Drzwi otwierają się na zewnątrz i do wewnątrz o 180 stopni. Regulacja profilu pozwala wyrównać nierówności ścian, dzięki czemu montaż jest szybszy.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog New Trendy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele New Trendy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje New Trendy New Soleo
Ceny na New Trendy New Soleo |
---|---|---|---|---|
New Trendy New Soleo 50x120 | od 2 085 zł | 2 oferty | ||
New Trendy New Soleo 70x120 | od 2 347 zł | 3 oferty | ||
New Trendy New Soleo 80x120 | od 2 304 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Soleo 90x120 | od 2 375 zł | 5 oferty | ||
New Trendy New Soleo 100x120 | od 2 578 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →