Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 91x90 prawa
Zdjęcia 8 |
New Trendy New Soleo R 90x90 D-0285A/D-0121B 91x90 lewa 91x90 prawa |
|
Pokryty szkłem Active Shield (warstwa ochronna wypełniająca mikroskopijne nierówności. Dzięki temu krople wody łatwiej spływają, nie osadzają się na powierzchni i nie pozostawiają śladów kamienia).
Kabina prysznicowa z pojedynczymi drzwiami otwieranymi do wewnątrz i na zewnątrz. Paleta jest kupowana osobno.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog New Trendy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele New Trendy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup New Trendy New Soleo 91x90 prawa
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 90x90 kwadratowa czarna | 4 781 zł |
NEW TRENDY D-0285A/D-0121B-WP Kabina prysznicowa NEW SOLEO BLACK P kwadrat | 4 662 zł |
Kabina prysznicowa 90x90 prawa D-0285A/D-0121B-WP New Soleo Black New Tren | 4 662 zł |
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 90x90 kwadratowa czarna | 4 526 zł |
NEW TRENDY D-0285A/D-0121B Kabina prysznicowa NEW SOLEO BLACK P kwadratowa | 4 413 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje New Trendy New Soleo
Ceny na New Trendy New Soleo |
---|---|---|---|---|
New Trendy New Soleo 91x90 lewa | od 4 413 zł | 8 oferty | ||
New Trendy New Soleo 91x90 prawa | od 4 413 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →