Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo Plus 100x80 prawa
Zdjęcia 7 |
New Trendy New Soleo Plus R 100x80 K-0377 |
|
Pokryty szkłem Active Shield (warstwa ochronna wypełniająca mikroskopijne nierówności. Dzięki temu krople wody łatwiej spływają, nie osadzają się na powierzchni i nie pozostawiają śladów kamienia). Są uszczelki magnetyczne.
Paleta jest kupowana osobno. Możliwość podwójnych drzwi harmonijkowych. Regulacja profilu pozwala wyrównać nierówności ścian, dzięki czemu montaż jest szybszy.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog New Trendy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele New Trendy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup New Trendy New Soleo Plus 100x80 prawa
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 100x80 prostokątna chro | 4 139 zł |
NEW TRENDY K-0377 NEW TRENDY K-0377 kabina NEW SOLEO składana PLUS P prost | 4 036 zł |
New Trendy New Soleo Plus 100x80x195 cm kabina prawa przejrzyste K-0377 ZA | 3 834 zł |
New Trendy New Soleo Kabina prysznicowa prostokątna 100x80x195 cm z powłok | 4 036 zł |
Modyfikacje New Trendy New Soleo Plus
Ceny na New Trendy New Soleo Plus |
---|---|---|---|---|
New Trendy New Soleo Plus 100x70 prawa | od 4 065 zł | 1 oferta | ||
New Trendy New Soleo Plus 100x80 lewa | od 3 834 zł | 3 oferty | ||
New Trendy New Soleo Plus 100x80 prawa | od 3 834 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Soleo Plus 100x90 lewa | od 3 902 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Soleo Plus 100x90 prawa | od 3 902 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Soleo Plus 100x100 lewa | od 4 286 zł | 1 oferta | ||
New Trendy New Soleo Plus 100x100 prawa | od 4 286 zł | 1 oferta | ||
New Trendy New Soleo Plus 110x80 lewa | od 3 902 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Soleo Plus 110x80 prawa | od 4 212 zł | 1 oferta | ||
New Trendy New Soleo Plus 110x90 lewa | od 4 286 zł | 1 oferta | ||
New Trendy New Soleo Plus 110x90 prawa | od 3 970 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Soleo Plus 110x100 lewa | od 4 038 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Soleo Plus 110x100 prawa | od 4 360 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →