Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 100x100 kątowa
Zdjęcia 13 |
New Trendy New Soleo 100x100 D-0150A/D-0154A |
|
Pokryty szkłem Active Shield (warstwa ochronna wypełniająca mikroskopijne nierówności. Dzięki temu krople wody łatwiej spływają, nie osadzają się na powierzchni i nie pozostawiają śladów kamienia). Są uszczelki magnetyczne.
Paleta jest kupowana osobno. Kabina prysznicowa z podwójnymi składanymi drzwiami otwieranymi na zewnątrz i do wewnątrz. Zastosowany w drzwiach zawias słupkowy zapewnia szerokie wejście. Nakładka na klamce zmiękcza jej kontakt ze szkłem.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog New Trendy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele New Trendy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup New Trendy New Soleo 100x100 kątowa
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 100x100 kwadratowa chro | 4 427 zł |
NEW TRENDY D-0236A/D-0240A kabina NEW SOLEO BLACK składana 2Dkwadratowa sk | 4 926 zł |
New Trendy New Soleo Black 100x100x195 cm kabina kwadratowa przejrzyste D- | 4 926 zł |
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 100x100 kwadratowa czar | 5 052 zł |
Modyfikacje New Trendy New Soleo
Ceny na New Trendy New Soleo |
---|---|---|---|---|
New Trendy New Soleo 70x70 kątowa | od 3 983 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Soleo 70x80 lewa / prawa | od 3 956 zł | 5 oferty | ||
New Trendy New Soleo 70x90 lewa / prawa | od 4 027 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Soleo 70x100 lewa / prawa | od 4 100 zł | 7 oferty | ||
New Trendy New Soleo 80x70 lewa / prawa | od 4 565 zł | 5 oferty | ||
New Trendy New Soleo 80x80 kątowa | od 4 027 zł | 7 oferty | ||
New Trendy New Soleo 80x90 lewa / prawa | od 4 205 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Soleo 80x100 lewa / prawa | od 4 174 zł | 6 oferty | ||
New Trendy New Soleo 90x70 lewa / prawa | od 4 027 zł | 7 oferty | ||
New Trendy New Soleo 90x80 lewa / prawa | od 4 709 zł | 3 oferty | ||
New Trendy New Soleo 90x90 kątowa | od 4 174 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Soleo 90x100 lewa / prawa | od 4 246 zł | 7 oferty | ||
New Trendy New Soleo 100x70 lewa / prawa | od 4 100 zł | 7 oferty | ||
New Trendy New Soleo 100x80 lewa / prawa | od 4 281 zł | 7 oferty | ||
New Trendy New Soleo 100x90 lewa / prawa | od 4 246 zł | 3 oferty | ||
New Trendy New Soleo 100x100 kątowa | od 4 427 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →