Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo Black 81x81 kątowa
Zdjęcia 7 |
New Trendy New Soleo Black 80x80 D-0287A/D-0288A |
|
Pokryty szkłem Active Shield (warstwa ochronna wypełniająca mikroskopijne nierówności. Dzięki temu krople wody łatwiej spływają, nie osadzają się na powierzchni i nie pozostawiają śladów kamienia). Są uszczelki magnetyczne.
Paleta jest kupowana osobno. Kabina prysznicowa z podwójnymi składanymi drzwiami otwieranymi na zewnątrz i do wewnątrz. Zastosowany w drzwiach zawias słupkowy zapewnia szerokie wejście. Nakładka na klamce zmiękcza jej kontakt ze szkłem.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog New Trendy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele New Trendy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup New Trendy New Soleo Black 81x81 kątowa
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy New Soleo 80x80 kwadratowa czarna | 5 779 zł |
NEW TRENDY D-0287A/D-0288A Kabina prysznicowa NEW SOLEO BLACK 2D kwadratow | 5 635 zł |
Kabina kwadratowa składana 80x80 D-0287A/D-0288A New Soleo Black New Trend | 5 635 zł |
New Trendy New Soleo Black 80x80x195 cm kabina kwadratowa przejrzyste D-02 | 5 635 zł |
Modyfikacje New Trendy New Soleo Black
Ceny na New Trendy New Soleo Black |
---|---|---|---|---|
New Trendy New Soleo Black 81x81 kątowa | od 5 635 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Soleo Black 81x91 lewa / prawa | od 5 903 zł | 1 oferta | ||
New Trendy New Soleo Black 91x81 lewa / prawa | od 5 756 zł | 4 oferty | ||
New Trendy New Soleo Black 91x91 kątowa | od 5 873 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →