SSD Micron 5400 PRO MTFDDAK3T8TGA-1BC1ZABYYR 3.84 TB
Micron MTFDDAK3T8TGA-1BC1ZABYYR |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Micron 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Micron.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Micron 5400 PRO MTFDDAK3T8TGA-1BC1ZABYYR 3.84 TB
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SSD Micron 5400 PRO 25" 384TB MTFDDAK3T8TGA-1BC1ZABYYR | 3 343 zł |
Micron Dysk SSD 5400 PRO 3840GB MTFDDAK3T8TGA-1BC1ZABYYR DGMKRWBT3500001 | 2 757 zł |
Micron Dysk SSD 5400 PRO 3840GB MTFDDAK3T8TGA-1BC1ZABYYR 96301 | 2 810 zł |
Dysk SSD MICRON (2.5″ /3.84 TB /SATA III (6 Gb/s) ) | 3 428 zł |
Micron Dysk SSD Micron 5400 PRO 3.84TB SATA 2.5" MTFDDAK3T8TGA-1BC1ZABYYR | 3 086 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje Micron 5400 PRO MTFDDAK3T8TGA-1BC1ZABYYR
Ceny na Micron 5400 PRO MTFDDAK3T8TGA-1BC1ZABYYR |
---|---|---|---|---|
Micron 5400 PRO MTFDDAK240TGA-1BC1ZABYYR 240 GB | od 783 zł | 1 oferta | ||
Micron 5400 PRO MTFDDAK480TGA-1BC1ZABYYR 480 GB | od 525 zł | 17 oferty | ||
Micron 5400 PRO MTFDDAK3T8TGA-1BC1ZABYYR 3.84 TB | od 2 757 zł | 14 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →