SSD Micron 5300 MAX MTFDDAK3T8TDT-1AW1ZAB 3.84 TB
Micron MTFDDAK3T8TDT-1AW1ZAB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Micron 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Micron.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Micron 5300 MAX MTFDDAK3T8TDT-1AW1ZAB 3.84 TB
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SSD Micron 5300 MAX 25" 384TB MTFDDAK3T8TDT-1AW1ZABYYR | 3 446 zł |
Dysk SSD Micron 5300 MAX 3.84TB SATA 2.5" MTFDDAK3T8TDT-1AW1ZABYYR (DWPD 5 | 2 625 zł |
Micron Dysk SSD Micron 5300 MAX 3.84TB SATA 2.5" MTFDDAK3T8TDT-1AW1ZABYYR | 2 618 zł |
Dysk serwerowy Micron 5300 Max 3.84TB 2.5'' SATA III (6 Gb/s) (MTFDDAK3T8T | 2 437 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Micron SSD 3840GB 520/540 5300 MAX NON SA3 MIR - MTFDD | 2 533 zł |
MTFDDAK3T8TDT-1AW1ZABYYR | 2 718 zł |
Modyfikacje Micron 5300 MAX MTFDDAK3T8TDT-1AW1ZAB
Ceny na Micron 5300 MAX MTFDDAK3T8TDT-1AW1ZAB |
---|---|---|---|---|
Micron 5300 MAX MTFDDAK240TDT-1AW1ZAB 240 GB | od 966 zł | 1 oferta | ||
Micron 5300 MAX MTFDDAK960TDT-1AW1ZAB 960 GB | od 806 zł | 8 oferty | ||
Micron 5300 MAX MTFDDAK1T9TDT-1AW1ZAB 1.92 TB | od 1 376 zł | 8 oferty | ||
Micron 5300 MAX MTFDDAK3T8TDT-1AW1ZAB 3.84 TB | od 2 437 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →