SSD Micron 5300 MAX MTFDDAK960TDT-1AW1ZAB 960 GB
Micron MTFDDAK960TDT-1AW1ZAB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Micron 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Micron.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Micron 5300 MAX MTFDDAK960TDT-1AW1ZAB 960 GB
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SSD Micron 5300 MAX 25" 960GB MTFDDAK960TDT-1AW1ZABYYR | 989 zł |
Dysk SSD Micron 5300 MAX 960GB SATA 2.5" MTFDDAK960TDT-1AW1ZABYY (DWPD 5) | 844 zł |
Dysk serwerowy Micron 5300 Max 960GB 2.5'' SATA III (6 Gb/s) (MTFDDAK960TD | 807 zł |
Micron Dysk SSD Micron 5300 MAX 960GB SATA 2.5" MTFDDAK960TDT-1AW1ZABYY (D | 834 zł |
Dysk SSD Micron 5300 MAX 960GB 2.5'' SATA 6Gb/s TLC 3D-NAND | MTFDDAK960TD | 847 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Micron 5300 MAX MTFDDAK960TDT-1AW1ZAB
Ceny na Micron 5300 MAX MTFDDAK960TDT-1AW1ZAB |
---|---|---|---|---|
Micron 5300 MAX MTFDDAK240TDT-1AW1ZAB 240 GB | od 966 zł | 1 oferta | ||
Micron 5300 MAX MTFDDAK960TDT-1AW1ZAB 960 GB | od 806 zł | 8 oferty | ||
Micron 5300 MAX MTFDDAK1T9TDT-1AW1ZAB 1.92 TB | od 1 376 zł | 8 oferty | ||
Micron 5300 MAX MTFDDAK3T8TDT-1AW1ZAB 3.84 TB | od 2 437 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →