SSD Micron 5300 PRO MTFDDAK960TDS-1AW1ZAB 960 GB (MTFDDAK960TDS-1AW1ZABYY)
Wideo 2 |
Micron MTFDDAK960TDS-1AW1ZAB |
|
<ul>
<li>MTFDDAK960TDS-1AW1ZAB — dysk bez funkcji samoszyfrowania (bez funkcji SED)
<li>MTFDDAK960TDS-1AW15AB — dysk samoszyfrujący (SED) z obsługą technologii TSG Opal 2.0
<li>MTFDDAK960TDS-1AW16AB — dysk samoszyfrujący (SED)
<ul>
<li>MTFDDAK960TDS-1AW1ZAB — dysk bez funkcji samoszyfrowania (bez funkcji SED)
<li>MTFDDAK960TDS-1AW15AB — dysk samoszyfrujący (SED) z obsługą technologii TSG Opal 2.0
<li>MTFDDAK960TDS-1AW16AB — dysk samoszyfrujący (SED)
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Micron 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Micron.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Micron 5300 PRO MTFDDAK960TDS-1AW1ZAB 960 GB
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MICRON 5300PRO 960 GB SATA 25 cala TCG DISABLED wejście SSD MTFDDAK960TDS- | 614 zł |
Micron Dysk SSD Micron 5300 PRO 960GB SATA 2.5" MTFDDAK960TDS-1AW1ZABYYT ( | 546 zł |
Dysk SSD Micron 5300 PRO 960GB SATA 2.5" MTFDDAK960TDS-1AW1ZABYY (DWPD 1.5 | 572 zł |
Dysk SSD Micron 5300 PRO 960GB 2.5'' SATA 6Gb/s TLC 3D-NAND | MTFDDAK960TD | 534 zł |
Dysk SSD Micron 5300 PRO 960GB SATA 2.5" MTFDDAK960TDS-1AW1ZABYY (DWPD 1.5 | 556 zł |
SSD Micron 5300 PRO 25" 960 GB MTFDDAK960TDS-1AW1ZABYYR | 660 zł |
Micron Dysk SSD Micron 5300 PRO 960GB SATA 2.5" MTFDDAK960TDS-1AW1ZABYY (D | 558 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Micron 5300 PRO MTFDDAK960TDS-1AW1ZAB
Ceny na Micron 5300 PRO MTFDDAK960TDS-1AW1ZAB |
---|---|---|---|---|
Micron 5300 PRO MTFDDAK480TDS-1AW1ZAB 480 GB | od 471 zł | 3 oferty | ||
Micron 5300 PRO MTFDDAK960TDS-1AW1ZAB 960 GB | od 534 zł | 7 oferty | ||
Micron 5300 PRO MTFDDAK1T9TDS-1AW1ZAB 1.92 TB | od 2 126 zł | 3 oferty | ||
Micron 5300 PRO MTFDDAK3T8TDS-1AW1ZAB 3.84 TB | od 1 908 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →