SSD Micron 7450 MAX U.3 15mm MTFDKCC12T8TFS-1BC1ZABYYR 12.8 TB
Micron MTFDKCC12T8TFS-1BC1ZABYYR 6.4 TB12.8 TB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Micron 7450 MAX U.3 15mm MTFDKCC12T8TFS-1BC1ZABYYR 12.8 TB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Micron 7450 MAX - SSD 128 TB - Wewnętrzny - 25" - U3 PCIe 40 NVMe MTFDKCC1 | 14 918 zł |
Crucial Micron 7450 MAX - 2.5" 15mm - 0 - 12.8TB | 11 880 zł |
Micron 7450 MAX U.3 12800 GB PCI Express 4.0 MTFDKCC12T8TFS-1BC1ZABYYR | 12 876 zł |
Micron 7450 MAX U.3 12800 GB PCI Express 4.0 MTFDKCC12T8TFS-1BC1ZABYYR | 12 876 zł |
Modyfikacje Micron 7450 MAX U.3 15mm MTFDKCC12T8TFS-1BC1ZABYYR
Ceny na Micron 7450 MAX U.3 15mm MTFDKCC12T8TFS-1BC1ZABYYR |
---|---|---|---|---|
Micron 7450 MAX U.3 15mm MTFDKCC6T4TFS-1BC1ZAB 6.4 TB | od 6 032 zł | 9 oferty | ||
Micron 7450 MAX U.3 15mm MTFDKCC12T8TFS-1BC1ZABYYR 12.8 TB | od 11 880 zł | 4 oferty |
Polecamy