SSD Micron 5300 PRO MTFDDAK480TDS-1AW1ZAB 480 GB
Wideo 2 |
Micron MTFDDAK480TDS-1AW1ZAB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Micron 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Micron.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Micron 5300 PRO MTFDDAK480TDS-1AW1ZAB 480 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MICRON 5300PRO 480 GB SATA 25 cala TCG DISABLED wejście SSD 5300 PRO | 583 zł |
Micron Dysk SSD Micron 5300 PRO 480GB SATA 2.5" MTFDDAK480TDS-1AW1ZABYYT ( | 471 zł |
Dysk SSD Micron 5300 PRO 480GB 2.5'' SATA 6Gb/s TLC 3D-NAND | MTFDDAK480TD | 507 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Micron 5300 PRO MTFDDAK480TDS-1AW1ZAB
Ceny na Micron 5300 PRO MTFDDAK480TDS-1AW1ZAB |
---|---|---|---|---|
Micron 5300 PRO MTFDDAK480TDS-1AW1ZAB 480 GB | od 471 zł | 3 oferty | ||
Micron 5300 PRO MTFDDAK960TDS-1AW1ZAB 960 GB | od 534 zł | 6 oferty | ||
Micron 5300 PRO MTFDDAK1T9TDS-1AW1ZAB 1.92 TB | od 2 126 zł | 3 oferty | ||
Micron 5300 PRO MTFDDAK3T8TDS-1AW1ZAB 3.84 TB | od 1 908 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →