SSD Micron 5300 MAX MTFDDAK1T9TDT-1AW1ZAB 1.92 TB
Micron MTFDDAK1T9TDT-1AW1ZAB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Micron 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Micron.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Micron 5300 MAX MTFDDAK1T9TDT-1AW1ZAB 1.92 TB
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SSD Micron 5300 MAX 25" 192TB MTFDDAK1T9TDT-1AW1ZABYYR | 1 536 zł |
Dysk SSD MICRON 5300 MAX 2.5″ 1.92 TB SATA | 1 480 zł |
Micron Dysk SSD Micron 5300 MAX 1.92TB SATA 2.5" MTFDDAK1T9TDT-1AW1ZABYY ( | 1 405 zł |
Dysk SSD Micron 5300 MAX 1.92TB 2.5'' SATA 6Gb/s TLC 3D-NAND | MTFDDAK1T9T | 1 441 zł |
Micron 5300 MAX 1.92TB SATA MTFDDAK1T9TDT - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 1 381 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Micron 5300 MAX MTFDDAK1T9TDT-1AW1ZAB
Ceny na Micron 5300 MAX MTFDDAK1T9TDT-1AW1ZAB |
---|---|---|---|---|
Micron 5300 MAX MTFDDAK240TDT-1AW1ZAB 240 GB | od 966 zł | 1 oferta | ||
Micron 5300 MAX MTFDDAK960TDT-1AW1ZAB 960 GB | od 806 zł | 8 oferty | ||
Micron 5300 MAX MTFDDAK1T9TDT-1AW1ZAB 1.92 TB | od 1 376 zł | 8 oferty | ||
Micron 5300 MAX MTFDDAK3T8TDT-1AW1ZAB 3.84 TB | od 2 437 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →